Diyarbakır Şehirlerarası Küçük Nakliyat

Diyarbakır Şehirlerarası Küçük Nakliyat

(Sadece Şehirler Arası İçin Arayınız)

Diyarbakır’dan Diğer tüm illere mini nakliyat işlerinizi küçük kamyonet ve pikap tarzı araçlar ile yapıyoruz. Sadece şehirlerarası çalışıyoruz. Şehir içi servisimiz yoktur. Şehirler arası parça ev eşyası taşıma için yada 1+1 en fazla 2+1 eşya taşımak için dizayn edilen araçlarımız ile çok uygun fiyatlara hem hızlı hemde güvenilir şekilde taşımacılık yapıyoruz. Diyarbakır şehirlerarası nakliyecileri içinde farkımız tek eşya ve tek sefer olmak üzere ev taşımacılığı yapıyoruz. Ekspres olarak eşyalarınızı Türkiye’nin hangi iline giderse gitsin 36 saat içinde teslim ediyoruz. Isuzu,Ford Transit tarzı mini nakliyat araçları ile kolayca taşınmak isterseniz bize ulaşın.

diyarbakır şehirlerarası küçük nakliyat

Diyarbakır Şehirlerarası Kamyonet Nakliye

Yukarıda bahsettiğimiz gibi kamyonet nakliye araçlarımız çok fazla büyük evleri almaz.Örneğin 4+1 ev eşyalarını alır. 3+1 çok zorlasak üste arkaya bağlamak durumunda kalabiliriz. Kamyonet ile taşıyoruz diye paketleme,montaj ve diğer evden eve nakliyat hizmetlerini vermediğimizi düşünmeyin. Hiçbir fark yok sadece az miktarda eşyaları hızlı ve ucuz yöntemlerle taşıyabilmek için bu yöntemi kullanıyoruz.

Kamyonet nakliye ile çeyiz eşyası,bekar eşyası ve diğer parça eşyaların tümünü titizlikle taşıyoruz. Bazı bekar asker ve polis kardeşlerimiz eşyaları az olduğu için küçük nakliye aracı kiralamak istiyor. Firma olarak bu gibi tüm isteklere cevap verebilecek alt yapıya sahibiz.

Diyarbakır Şehirlerarası Pikap Nakliyat

Şehirlerarası pikap nakliyat araçlarımız mini Bmc transit açık kapalı ve van tipi  araçlardan oluşur. Bu tür araçların yakıt giderleri az olacağından taşıma maliyetleri de bütçenizi sarsmayacaktır.Örneğin ev eşyalarınızın büyük kısmını sattınız ve geri kalanları Diyarbakır’dan Adana’ya nakliye yapmak istiyorsunuz diyelim; Bunun size maliyeti pikap nakliye ile bu işi yaptığınıza değecektir.

Diyarbakır Şehirlerarası Mini Nakliyat

Şehirlerarası mini nakliyat da en küçük boy araçlar ile yapılmaktadır. Bu araçlar ile acil taşıma işleriniz itina ile yapılır. Tek parça ve birkaç parça eşya taşıma için ideal araçlardır. Bu tür mini nakliye işleriniz için bulabileceğiniz en iyi firma Mini Nakliyat firmamızdır. Biz firma olarak Türkiye geneli şehirlerarası küçük nakliyat işleri yapıyoruz. Tüm iller için organize olmuş durumdayız. Firmamızı bugün arayın ve hizmet detayınız hakkında bilgi edinin.